۱۳۸۸ اردیبهشت ۱۹, شنبه

نمایش انتخابات؛ ثبت نام مردی با لباس عربی از امارات


نمایش انتخابات؛ ثبت نام مردی با لباس عربی از امارات


خبرگزاری فارس: جاسم البحري يكي از داوطلبان انتخابات رياست جمهوري دهم پس از ثبت نام و ارائه مدارك لازم براي ثبت نام با حضور در جمع خبرنگاران گفت: من يك بازرگان مالباخته در امارات هستم و حدود 4 ميليون دلار از سرمايه‌هاي من را حاكم امارات شيخ ابراهيم محمد المعلي عضو هيئت حاكمه امارات در قبال فرش‌هاي ابريشمي ايراني كه به او داده بوديم به ما چك داد و چك‌هايش برگشت خورد و 4 ميليون دلار از من كلاهبرداري كرد.
اين تاجر مالباخته با اشاره به انگيزه‌اش براي ثبت نام در انتخابات گفت: من كانديدا شدم و اميدوارم ملت ايران من را انتخاب كند تا اول حق خود را از اين حاكم اماراتي بگيرم و پس از آن حقوق ملت ايران را استيفا كنم.
جاسم البحري در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص اينكه آيا شما رجال سياسي هستيد يا خير گفت: نمي‌توانم فعاليت‌هاي سياسي خود را مطرح كنم.
اين تاجر مالباخته در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص فرآيند هسته‌اي و تعريف وي از كيك زرد كه يكي از فرآيندهاي مهم انرژي هسته‌اي است گفت: من مهندسي كيك زرد ندارم.
جاسم البحري كه با لباسي عربي در ستاد انتخابات حاضر شده بود در پايان صحبت‌هايي را به زبان عربي به يكي از شبكه‌هاي عربي بيان كرد.

هیچ نظری موجود نیست: