۱۳۸۸ خرداد ۹, شنبه

اعدام سریع سه تن از عاملان بمب گذاری زاهدان

اعدام سریع سه تن از عاملان بمب گذاری زاهدانسنی نیوز : سه نفر از عاملین مرتبط با بمب گذاری اخیر در مسجد امام علی زاهدان که منجر به کشته شدن قریب بیست نفر از هم وطنانمان شد، صبح روزشنبه هم زمان با تشییع پیکر جان باختگان این حادثه در ملاء‌ عام اعدام شدند. این در حالی بود که تنها ۴۸ ساعت از این حادثه می گذشت. نیروهای امنیتی ایران اعلام کرده‌اند که این سه تن نقش اصلی و مهمی در وارد کردن مواد منفجره به داخل ایران و برنامه‌ریزی و هدایت این عملیات به عهده داشته اند.
به گزارش خبرگزاری‌های ایران، سردار غلامعلی نکویی، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت که این سه نفر در انفجار انتحاری زاهدان دست داشته‌اند و صبح امروز شنبه در ملاء‌عام اعدام شدند.خبرگزاری دولتی ایرنا هویت اعدام شد‌گان را حاجی نوتی زهی فرزند اسماعیل، غلام رسول شاهو زهی فرزند اغوان و ذبیح‌الله نارویی فرزند رسول اعلام کرده است.این افراد از سوی دادگستری سیستان و بلوچستان به «محاربه، افساد در ارض و اقدام علیه امنیت کشور» متهم شده بودند.روابط عمومی دادگستری سیستان و بلوچستان اعلام کرد که این افراد به دخالت خود در این انفجار تروریستی «اعتراف» کردند.ابراهیم حمیدی، مدیر روابط عمومی دادگستری سیستان و بلوچستان گفته است که دادگاه با شنیدن دفاعیات متهمان و وکلای تسخیری این سه نفر، حکم اعدام آنها را صادر کرده است.

اسلام وب گفت: یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۸۸ در ۱:۱۳ ق.ظ
رژيم ولايت فقيه ايران تنها پس از يك روز از گذشت اين حادثه ۳ نفر از مردم بلوچ را به دار آويخت تا هر چه سريعتر جواب اين حركت را داده باشد.در هيچ كجاي جهان بلافاصله بعد از وقوع جرم به اين شكل با متهمان برخورد نمي‌شود آن هم در حالي كه در وبسايت -جندالله- اعلام شده كه هيچ يك از افراد اين گروه دستگير نشده‌اند و معلوم نيست چرا افراد رد گذر در كوچه و خيابان مسجد زهدان را گرفته‌اند كه شما بمب ‌گذار هستي!! مشخص نيست كي مجرمان دستگير شدند! كي اعتراف كردند! كي از خود دفاع كردند! كي وكيل گرفته‌اند! كي حكمشان صادر شد! كي تقاضاي دادگاه تجديد نظر كردند! كي اعدام شدند!همه اين اتفاقات فقط در يك روز رخ داد تا همچنان اعدام فله‌اي مردم اهل‌سنت ادامه داشته باشد.شایگان گفت: یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۸۸ در ۱:۱۵ ق.ظ
آخرین شاهکار جمهوری اسلامی: دستگیری متهمین، تخلیه ی اطلاعاتی، محاکمه و اعدام فقط ظرف بیست و چهار ساعت!امروز شنبه است، روز پنجشنبه یعنی دو روز پیش، طی یک عملیات انتحاری در مسجد علی ابن ابیطالب در شهر زاهدان بیش از بیست تن کشته شدند.در تروریستی بودن عمل فوق جای هیچ گونه شک و تردیدی نیست اما بشنوید سخنان فرمانده ی نیروی انتظامی استان سیستان و بلوچستان
http://www.jomhoriyat.com/news:۲۲۶۸ که امروز خبر از اعدام سه فرد وابسته به این حادثه تروریستی می دهد.
گیریم که سه نفر یاد شده در اون ماجرا دست داشتند اما شما در کدام نقطه از جهان سراغ دارید که حادثه ای این چنینی رخ بدهد و بیست تن کشته شوند و بعد ظرف یک ساعت مقصرین رو دستگیر کنند و ظرف یک روز تخلیه ی اطلاعاتی بکنند و سپس اشخاص رو به دادگاه بفرستند و همون روز به اعدام محکوم بشوند و جالب این که همان روز نیز اعدام بشوند!
به زعم من این سه تن هیچگونه ربطی به حادثه ی فوق نداشته اند و رژیم اسلامی فقط و فقط برای منحرف کردن اذهان مردم این سه تن را قربانی کرده است.
http://gameron.wordpress.com/۲۰۰۹/۰۵/۳۰/terror-۲/

هیچ نظری موجود نیست: