۱۳۸۸ اردیبهشت ۲۹, سه‌شنبه

ریشه یابی دروغ مضحک شهادت حضرت فاطمه وخواسته مشروع مردم سنندج!

ریشه یابی دروغ مضحک شهادت حضرت فاطمه وخواسته مشروع مردم سنندج!سنی نیوز :با وجود این خیانت و دروغ و اهانت و تهمت به اهل بیت و صحابه رسول الله صلی الله علیه وسلم دم از وحدت زدن چه سود؟! از یکسو چاخان کردن و از سوی دیگر دشنام و اهانت و لعن و نفرین به مقدسات دین چه سود؟! به قول معروف کدام را باور کنیم دم خروس یا قسم حضرت عباس را؟…..
چقدر شرمساری است که در کشوری که سران و مسئولان رده اولش منشور وحدت صادر می کنند و برای تسلی چند ساعته سناریو می سازند از پارلمان این کشور یکی از شگفت انگیزترین دروغهای تاریخ تصویت شود! واقعا جای ننگ و شرمساری است و آن وقت مذاهب فقهی اهل سنت به جرم اعتراض به این دروغ پردازی و هتاکی و لعن و نفرین مارک سلفیت و وهابیت می خورند!
———————————————–
ریشه یابی دروغ مضحک شهادت حضرت فاطمه
و خواسته مشروع مردم سنندج!
عبدالله حیدری Haidari۱۱@gmail.com
اسلام تنها دین مقبول در نزد خدواند است «إن الدین عند الله الإسلام». هرکس غیر از اسلام دین دیگر برگزیند هرگز از او پذیرفته نخواهد شد و او در آخرت از زیان کاران خواهد بود ( و من یبتغ غیر الإسلام دینا فلن یقبل منه و هو فی الآخره من الخاسرین) هنگامی که خورشید عالمتاب اسلام بر جهان بشریت طلوع کرد تمام جهان و جهانیان در تاریکی مطلق جهل و گمراهی و ظلم و ستم بسر می بردند. دو قطب بزرگ جهان یکی در چنگ مسیحیت گمراه قرار داشت و دیگری در چنگال ساسانیان مغرور و ستمگر .
طبیعی بود که در آن تاریکخانه سر درگم نور اسلام جهان را روشن کند و جنایت و خیانت و ظلم و ستمی که در تاریکی و بر اثر نبود نور خورشید عالمتاب بر انسانها روا داشته می شد برای همگان هویدا و آشکار گردد.
پاپ های کلیسا و کاخ ستمگر قیصر نصرانی در اروپا چنان مردم را زیر فشار گرفته بودند که هر کس آرزو میکرد راه نجاتی بیابد. و در فارس و مدائن و دامنه گسترده امپراتوری کسرای باج بگیر که ملت را از گرسنگی عاجز کرده و دار و ندار کشور را به سر و پای خود و خانوداده خود می مالیدند و مردم را از زندگی بیزار کرده بودند، هر کس آرزوی نجات در سر داشت.
در شبه جزیره عربستان جهل و گمراهی و بت پرستی به اوج خودش رسیده بود و چیزی شبیه زندگی درندگان جنگل بر آن حاکم بود. دین حنیف ابراهیم علیه السلام که بر اساس توحید و یکتا پرستی بنا شده بود بدست مدعیان پیروی از آئین ابراهیم بت شکن به شرک و انحراف کشیده شده بود.
با بلند شدن ندای رسای لا إله إلا الله لرزه بر اندام بت پرستان پر ادعا افتاد و گیج و مبهوت شدند نمی دانستند چه اتفاق افتاده است. فرزند بنی هاشم گر چه صادق و امین اما یتیم و فقیر بود، باغ و سرمایه نداشت و از سویی دعوتی که اعلان کرده بود کار ساده ای نبود تمام بتهای کوچک و بزرگ را یکسره هیچ و پوچ می کرد جز یک خدا یعنی الله یگانه هیچ کسی دیگری را قبول نداشت همه را عاجز و بی اختیار می دانست.
دشمنی آغاز شد، از خود خانواده، از عموی پر طمطراق و اشرافی او، ابولهب سردار و سایر سران و بزرگان قریش، و کم کم این دشمنی ریشه پیدا کرد همه روابط خویشاوندی و اخلاق و صداقت و امانت هیچ شد؛ کسی که دیروز برای حل و فصل نزاع نصب حجر اسود از او کمک گرفتند کسی که تا دیروز در حلف الفضول در کنار آنان همکار و مددگار مظلومان بود، کسی که در تمام شهر مکه به صداقت راستگویی و امانت داری معروف و مشهور بود امروز دشمن و بی دین و دیوانه و ساحر معرفی می شود! چرا؟ به دلیل دعوت توحید و یکتا پرستی! کار به جایی کشید که حضرت و پیروان اندک ایشان را در شعب ابی طالب محاصره کردند محاصره اقتصادی کشنده سه سال به طول انجامید بدترین و سخترین شکنجه ها را در حق گروه کوچک ایمان روا می داشتند! عمار یاسر و بلال حبشی و مقداد و قبل از همه شخصیت اجتماعی معرو ف و تاجر انگشت نما ابوبکر صدیق را آنقدر کتک زدند که بی جان افتاد! سمیه را با شمشیر دونیم کردند، تا اینکه عمر فاروق مسلمان شد و تعداد مسلمانان به چهل نفر رسید، اینجا بود که شخصیت استثنایی قهرمان عرب عمر بن خطاب زهر چشمی از آنان گرفت.

هیچ نظری موجود نیست: